Paula Gałęzowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka. Od 2015 roku prowadzę poradnię dietetyczną Black Belt Nutrition, która wspiera osoby aktywne fizycznie – zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów. Współpracuję z czołowymi polskimi zawodnikami m.in. Karolina Kowalkiewicz (MMA), Marcin Tybura (MMA), Adam Wardziński (BJJ), Damian Jonak (boks), Marta Lubos (Karate Kyokushin/Shinkyokushin), Sandra Nowak (Karate Kyokushin/Shinkyokushin) i wieloma innymi. Prowadzę szkolenia oraz wykłady z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Miałam okazje dzielić się wiedzą z podopiecznymi Fundacji Wielkopolski Boks oraz członkami Kadry Narodowej Karate Kyokushin.

Od najmłodszych lat interesuję się dietetyką. Rozwijająca się we mnie pasja popchnęła mnie na studia w tej specjalizacji, co było zaledwie początkiem mojej drogi. Od czasu ukończenia studiów, cały czas poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz poszukując informacji we własnym zakresie. Poza dietetyką rozwijam się w zakresie psychologii, medytacji i treningu.

Do każdego z moich podopiecznych podchodzę indywidualnie. Nigdy nie stosuję gotowych schematów. Diety przygotowywane są w oparciu o najnowszą wiedzę, stan zdrowia pacjentów, wyznaczone przez nas cele oraz styl życia. Łączę wiedzę z dietetyki klinicznej z wiedzą z zakresu dietetyki sportowej. Dużą uwagę przykładam do stylu życia – poziomu stresu, higieny snu i posiłków, odpoczynku. Staram się skupiać na wszystkich aspektach, które mogą przełożyć się na wyniki w sporcie oraz stan zdrowia i samopoczucia moich podopiecznych.